Top Model

+

„Dobra fotografia nie jest tylko reprodukcją przedmiotu (…) – jest interpretacją natury, reprodukcją wrażeń fotografa” – o prawdziwości tych słów, autorstwa fotografa Lewisa Hine`a przekonujemy się, kiedy spoglądając na fotografie Top Model i nie tylko widzimy zatrzymany w kadrze obraz, ale i emocje.

Fascynujące Fotografie Top Model

Konkurs pociąga za sobą napięcie i nawet kiedy pomiędzy uczestnikami nawiązują się serdeczne relacje, to jego formuła zmierza do wyłonienia najlepszego. Nie inaczej było w przypadku programu Top Model, który mieli Państwo przyjemność oglądać. Podczas transmisji można się było przekonać, że praca top modela, to nie tylko możliwość prezentacji markowych ubrań czy wizerunek na okładce. To pokonywanie własnych słabości, to radość sukcesu, ale i łzy zmęczenia. Te stany emocjonalne uchwycić potrafi fotograf Warszawa, który wykonując fotografie Top Model towarzyszył uczestnikom w ważnych dla nich chwilach.

Zdjęcia Top Model a Fotograf ślubny, na czerwonym dywanie

Oryginalne Top Model Zdjęcia

 

Portretując osoby biorące udział, a także prowadzących i wszystkich zaangażowanych w realizację programu, fotograf Top Model zaglądał do miejsc, których nie mieli Państwo możliwości zobaczyć, ale miał również szanse uchwycić emocje, które choć przez chwilę pojawiały się na twarzach portretowanych osób. Tak, jak bardzo emocjonalny był program Top Model, tak zdjęcia Top Model, to uchwycone w kadrze chwile warte zapamiętania, bo tak prawdziwe. Fotografie Top Model są piękne w swojej naturalności. Taniec z Top Model to wyjątkowe osoby widziane pełnymi pasji oczami fotografa Agata Taukert Photography, której każde zdjęcie jest prawdziwym dziełem.

Zdjęcia Top Model a Fotograf ślubny

Zdjęcia Top Model kryją w sobie wrażliwość fotografa, jego zainteresowanie drugim człowiekiem i pragnienie zrozumienia. Są niezwykłe, bowiem pokazują wyjątkowość, którą ma w sobie Taniec z Top Model i uczestnicy. Fotografie wykonywane za kulisami pokazów, pokazujące momenty, w których uczestnicy programu są po prostu sobą, ze swoją siłą, ale i słabościami. To również dowód, że takie chwile w jednym kadrze potrafi uchwycić dobry fotograf ślubny Warszawa.

TOP MODEL 6 – RAM SHERGILL
TOP MODEL 5 – Waris Dirie
TOP MODEL 4 – CZERWONY DYWAN
TOP MODEL 3 – WAMPIRY
TOP MODEL 2 – ROCK&ROLL
TOP MODEL 1 – METAMORFOZY